REKLAMA
REKLAMA

Martin Jol: Potrzebujemy nowego bramkarza

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: ASInfo  |  20.05.2013 21:40
Zarówno Mark Schwarzer jak i David Stockdale żądają gwarancji gry w pierwszym składzie. Wobec takiego zachowania muszę przyznać, że w nowym sezonie Fulham będzie szukać nowego bramkarza - zdradził menadżer The Cottagers, Martin Jol.

- Schwarzer otrzymał od nas ofertę nowego kontraktu, ale walka o pierwszy skład nie przypadła mu do gustu. Podobnie sytuacja ma się ze Stockdalem, dlatego obaj pewnie opuszczą Craven Cottage - dodał Holender.

Angielska prasa poinformowała, że Fulham postara się sprowadzić golkipera Romy, Marteena Stekelenburg. Bramkarz chętnie opuści stolicę Włoch i spróbuje swoich sił na Wyspach Brytyjskich.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

tomekmat91 | 20.05.2013 22:33

Nie ogarniam czegoś... Przecież Schwarzer to znakomity bramkarz, jeden z lepszych w Premier League. Przecież w klubie jest bezdyskusyjnie numerem 1, więc po co mu jakieś gwarance? No chyba, że to wszystko pretekst, żeby opuścić Craven Cottage i trafić do silnijeszego klubu.

ICE MAN9 | 21.05.2013 00:07

tomekmat91
Celem Schwarzera jest gra na MS 2014 i chce koniecznie grać, gdyby do klubu wrócił Stockdale (spędził sezon na wypożyczeniu w Hull) musiał by walczyć o pierwszy skład bo Stocky to naprawdę dobry bramkarz, poza tym już od dłuższego czasu mówi się o tym, że Fulham chce sprowadzić bramkarza i obaj chcą koniecznie grać i boją się konkurencji, Jola trzeba zrozumieć, że chce żeby była konkurencja i słusznie postępuje że nie daje gwarancji gry w pierwszym składzie i nie pozwala by sprawa była w ten sposób postawiona.

wilshere_10 | 21.05.2013 07:56

Widziałbym go w Arsenalu chociaż na 2 sezony. Dobry bramkarz, który gra równo przez cały sezon.

Neil | 21.05.2013 08:17

Gadać z Chelsea :) może Courtoisa wypożyczą.

ArseneAl | 21.05.2013 10:30

Schwarzer w Arsenalu?
Może jeszcze Lehmanna poprosimy? Lol.


Wcale się nie dziwię, że Fulham będzie szukać jego następcy facet gra solidnie ale ma już 40 lat i zapewne po MŚ w 2014 skończy karierę.
Nie rozumiem kompletnie Marka. Boi się konkurencji? Ma przecież w Fulham silną pozycję, ludzie go kochają i to Stockdale musiałby się starać żeby go wygryźć, a taka rywalizacja może wyjść tylko na dobre.
Jeśli teraz będzie chciał odejść to nie wiem czy z 40-tką na karku tak łatwo znajdzie silny klub, który z miejsca zagwarantuje mu pierwszy skład...

wilshere_10 | 21.05.2013 11:50

ArseneAl - proś sobie kogo chcesz, ale prawda jest taka, że Schwarzer jest czołowym bramkarzem PL, i na pewno lepszym od Szczęsnego czy Fabiana. Samym doświadczeniem bije na łeb obu Polaków, nie trafiają mu się głupie błędy, nie spala się chłop zanim wyjdzie na boisko, ma nerwy ze stali. Ja bym się nie zastanawiał, tylko brało go w ciemno. Friedel też miał powoli staczać się w dół a w poprzednim sezonie ratował tylko Spurs.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy