REKLAMA
REKLAMA

Djourou nie rozmawia z Romą

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  10.10.2012 20:50
Agent reprezentujący interesy Johana Djourou kategorycznie zaprzeczył ostatnim doniesieniom o rozmowach jego klienta z przedstawicielami AS Romy.

- Nie ma żadnych negocjacji, kategorycznie zaprzeczam jakimkolwiek kontaktom z rzymianami - oświadczył Flavio Ferraria. - Czy Djourou jest idealnym zawodnikiem dla Zemana? Jest młody i mobilny, być może mógłby się przydać w Romie. Na pewno jego charakterystyka odpowiada stylowi gry jego zespołu.

- Djourou chce przede wszystkim grać, to powód dla którego rozmawiał z Wengerem. Cierpliwie przygotowujemy się na styczeń.

- Czy jego przyszłość jest we Włoszech? To możliwe tak samo jak to, że będzie grał w Anglii i innym kraju.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

clublland | 10.10.2012 21:45

nazywany żartobliwie Dziurą ;p

Ekste | 10.10.2012 21:59

Jak chce grać, to chyba nie progi Premier League... z całym szacunkiem, ale tyle razy ile widziałem tego gościa był praktycznie rzecz biorąc najsłabszym punktem swojej drużyny. Nie potrafi być skoncentrowany przez 90 min, popełnia masę głupich niewymuszonych błędów. Nie liczę też wszystkich epitetów w jego stronę, jakie miałem okazje przeczytać, czy to po polsku czy po angielsku, pisanych przez fanów The Gunners. ;)

Prawda jest taka, że przez ten cały czas w Arsenalu robił jako taka zapchajdziura.Nigdy przez 9 lat swojego pobytu w Londynie nie zagrzał miejsca w składzie na dłużej, więc czego ten gość może oczekiwać teraz?

Nie życzę mu źle, bo w pewien sposób mi go szkoda, ale naprawdę powątpiewam, czy gdzieś znajdzie się jakiś klub z takiej półki jak Arsenal, mający na niego chrapkę. ;)

Mailman | 10.10.2012 22:22

2 moich dobrych znajomych jest fanami Arsenalu, za każdym razem gdy oglądam z nimi jakiś mecz Arsenalu i wchodzi Djourou obaj są bliscy płaczu :D tyle chyba w temacie Johana regularnie grającego w PL

Evolver | 10.10.2012 22:33

"Djourou nie rozmawia z Romą"

Całe szczęście! Już mamy jednego Pirisa.

borsuczek | 11.10.2012 07:56

I potem wielka dziwota wśród kibiców, że Arsenal od lat nic nie może wygrać. A jak ma coś wygrać jak trzyma w składzie takich nieudaczników jak choćby Djourou??? o ten gość robi w tym klubie??? W tej lidze??? On może grać w jakiejś lidze szwajcarskiej czy austriackiej a nie angielskiej. Jak Wenger nie zmądrzeje na starość w co wątpię to na upragnione trofeum kibice Arsenalu będą pewnie musieli czekać za nowego managera klubu.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy