REKLAMA
REKLAMA

El Hamdaoui: Viola chce pucharów

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  09.10.2012 12:38
Napastnik Fiorentiny Mounir El Hamdaoui uważa, że jego klub może celować naprawdę wysoko. Były zawodnik Ajaksu pokusił się o stwierdzenie, że Violę stać na nawiązanie walki o awans do Ligi Mistrzów.

Drużyna, która zakończyła poprzedni sezon na rozczarowującej trzynastej lokacie w tabeli, udanie weszła w nowy sezon i po rozegraniu siedmiu kolejek plasuje się tuz za plecami piątej w stawce Romy.

- Naszym celem jest to, by powrócić z Fiorentiną do Europy. Na początek celować będziemy w Europa League, ale naszym marzeniem jest Ligi Mistrzów - wyznał El Hamdoui.

-  Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że progres, o jakim mówimy, nie zdarzy się z dnia na dzień. Wierzę jednak w to, że Fiorentina ma wystarczający potencjał, by być wśród najlepszych klubów Starego Kontynentu - podkreślił.

Marokańczyk trafił do Violi latem tego roku, podpisując 3-letni kontrakt.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Franchi | 10.10.2012 15:40

Jak dalej będą tak grali to mogą spokjnie powalczyć o Puchary,El Hamdaoui nie jest jeszcze w formie,myśle że w Listopadzie zacznie grać na poziomie jak to robił w Holandii.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy