Podsumowanie 10. kolejki The Championship

dodał: dKosinski  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  07.10.2012 10:54
Cardiff City nie zwalnia tempa, tym razem lider The Championship pokonał Ipswich City po dwóch bramkach Helgusona. Drugie w tabeli Leicester poradziło sobie z Bristol City, a Crystal Palace po niezwykłym meczu pokonało Burnley.

W 'polskim' meczu Blackburn przegrało z Wolverhampton, ale Grzegorz Sandomierski i Sławomir Peszko nie znaleźli się nawet kadrze meczowej.

Trzeciego zwycięstwa z rzędu nie udało się zanotować ostatniemu w tabeli zespołowi Peterborough. Podopieczni Darrena Fergusona przegrali z Nottingham Forest, a Radosław Majewski grał od 81. minuty.

Brighton z Tomaszem Kuszczakiem w bramce bezbramkowo zremisowało z Derby i spadło na piąte miejsce w tabeli.

Barnsley Tomasza Cywki uległo Leeds (0:1), a Polak grał w tym spotkaniu do 69. minuty.

Tabelę zamykają drużyny Sheffield Wednesday, Ipswich i Peterborough.