REKLAMA
REKLAMA

Cagliari vs Pescara

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: SerieA.pl  |  28.09.2012 23:59
Już z udziałem kibiców Cagliari Calcio rozegra najbliższe spotkanie ligowe. Rywalem Sardyńczykiem będzie beniaminek Pescara Calcio, który dopiero w poprzedniej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

W ostatniej kolejce Pescara pokonała Palermo na swoim boisku, odnosząc pierwsze zwycięstwo ligowe w tym sezonie i od razu wydobywając się ze strefy spadkowej. Pozostaje w niej Cagliari, które podobnie jak wspomniane Palermo nie wygrało w tym sezonie jeszcze z nikim.

Sardyńczycy mieli tak naprawdę jedną szansę mniej, by tego dokonać, bowiem przed tygodniem nie doszedł do skutku ich pojedynek z Romą. Wszystko przez prezydenta klubu, który zaprosił na ten mecz kibiców, choć nie miał na to zgody policji. W efekcie na klub nałożono walkowera.

Teraz miejscowi będą już mogli grać przy dopingu swoich fanów. W tym tygodniu potwierdzono bowiem prawo kibiców do udziału w spektaklach. I być może od razu obejrzą oni zwycięstwo swoich pupili. Naszym zdaniem najbardziej realnym wynikiem w tym meczu jest remis, ale i wygranej miejscowych wykluczyć nie można.

Przypuszczalne składy:

Cagliari: Agazzi – Perico, Rossettini, Astori, Pisano, Ekdal, Dessena, Nainggolan, Thiago Ribeiro, Pinilla, Ibarbo

Pescara: Pelizzoli – Zanon, Terlizzi, Bochetti, Balzano, Cascione, Colucci, Bjarnason, Quintero, Caprari, Vukusic

30.09 godz. 15:00 Cagliari Calcio – Pescara Calcio

Typ SerieA.pl 2:1


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Adr84 | 29.09.2012 13:46

Mecz kandydatów do spadku. Chłopaki powinni gryźć trawę, bo te 3 punkty będą bardzo ważne na koniec sezonu.

FANTAZJA | 29.09.2012 17:21

Pescara gra trochę lepiej od początku sezonu i ich bym typowała, że wygrają. W  mojej ocenie mają lepszych napastników.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy