REKLAMA
REKLAMA

Palermo vs Chievo

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: SerieA.pl  |  30.09.2012 11:00
Najsłabsza drużyna tego sezonu na włoskich boiskach, czyli Palermo, okazji do odrobienia choć części strat do rywali będzie szukała w niedzielę, gdy na swoim terenie podejmie Chievo Werona.

W Palermo nie dzieje się dobrze. Żadna drużyna po rozpoczęciu rozgrywek nie prezentuje się tak słabo i żadna nie zdobyła tak małej liczby punktów. Nie dziwią więc kolejne, dość gwałtowne ruchy w zespole z Sycylii.

I nie chodzi już o niemal tradycyjne zwalnianie trenerów, ale i o samego Maurizio Zampariniego, który wcześniej ścinał głowy szkoleniowców częściej niż jakikolwiek inny prezydent pierwszoligowego klubu.

Teraz zmiany dotyczą bezpośrednio także osoby Zampariniego, który przekazał władzę w klubie Pietro Lo Monaco, byłemu dyrektorowi sportowemu Catanii. Czy będzie on jedynie marionetką prezydenta? Okaże się w trakcie sezonu.

W pierwszym spotkaniu po wprowadzeniu tych zmian Palermo zagra u siebie z Chievo. Werończycy wydają się być wymarzonym rywalem, bowiem podobnie jak Palermo przegrali już w lidze cztery mecze. My stawiamy na remis lub wygraną miejscowych.

Przypuszczalne składy:

Palermo: Ujkani – Munoz, Donati, Mantovani, Morganella, Barreto, Rios, Brienza, Garcia, Ilicic, Miccoli

Chievo: Sorrentino – Sardo, Dainelli, Cesar, Jokic, L. Rigoni, Hetemaj, Thereau, Di Michele, Pellissier

30.09 godz. 15:00 US Palermo – Chievo Werona

Typ SerieA.pl 1:1


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Miccoli30 | 29.09.2012 13:19

Jeśli Miccoli zagra od pierwszej minuty, to jest duża szansa na 3 punkty dla Palermo. W końcu kiedyś muszą wygrać.

hyut | 30.09.2012 12:12

WYGRAJ1X2.
PL

Polecam! Serwis oferujący typowania bukmacherskie! moim zdaniem najlepszy serwis w Polsce.
Typy są objęte monitoringiem!. Strona funkcjonuje już ponad 2lata, a ja sam korzystam z ich usług już od kilku miesięcy! i naprawdę jestem niezmiernie zadowolony!.
Po latach gry niepowodzeń i grania tylko dla rozgrywki, to grając z nimi, wreszcie uzyskuje regularny dodatkowy dochód z zakładów sportowych!. Prawdziwi fachowcy! godni polecenia! Zobacz sam, tutaj wygrasz! pozdrawiam.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy