REKLAMA
REKLAMA

Widzew w czołówce również na Facebooku

dodał: CB  |  źródło: Widzew Łódź  |  28.09.2012 10:05
W nowym sezonie Widzew w rekordowym tempie zdobywa nie tylko punkty. Od początku roku liczba fanów na oficjalnym profilu Widzewa na Facebooku wzrosła dwukrotnie, przekraczając 20 tysięcy osób. Obecnego lidera Ekstraklasy w rankingu klubów sportowych z regionu łódzkiego wyprzedza jedynie PGE Skra Bełchatów.

Fanpage Widzewa facebook.com/Widzew gromadzi newsy sportowe, informacje na temat nowych produktów, aktualnych promocji oraz planowanych wydarzeń. Znaczną popularnością wśród użytkowników portalu cieszą się zamieszczane na nim materiały multimedialne, takie jak filmy pokazujące kulisy meczów oraz wypowiedzi zawodników. Na profilu pojawiają się także przesyłane przez kibiców zdjęcia.

Z myślą o swoich fanach klub regularnie organizuje konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. W zeszłym tygodniu jeden z kibiców odebrał ufundowany przez firmę Przyguccy Inter-Car skuter Piaggio Fly. Od poniedziałku na kibiców Widzewa czeka już kolejna „odjazdowa” niespodzianka.

Widzewski profil na Facebooku na tle innych klubów piłkarskich wyróżnia również specjalna aplikacja umożliwiająca dokonywanie zakupów w sklepie internetowym klubu bez opuszczania portalu.

- Obecnie mamy prawie 7 tysięcy aktywnych użytkowników, a to oznacza, że w interakcję z nami wchodzi średnio co trzecia osoba obserwująca nasz Fanpage. Skąd tak dobry wynik? Naszym fanom oferujemy konkretne korzyści. Informacje dotyczące konkursów oraz rabatów zwykle zamieszczamy na naszym profilu z wyprzedzeniem, udostępniamy na nim także atrakcyjne materiały, których nie można zobaczyć nigdzie indziej – mówi Marcin Ciącio, Dyrektor Sprzedaży RTS Widzew Łódź S.A.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

maciek95 | 28.09.2012 10:31

haha to teraz sezonowcy za Widzewem:)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy