REKLAMA
REKLAMA

Cisse: Bramki w końcu przyjdą

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  25.09.2012 15:45
Papiss Cisse w tym sezonie nie zdobył jeszcze żadnej bramki dla Newcastle. Senegalczyk jest jednak przekonany, że już wkrótce zacznie trafiać do siatki.

Cisse przyszedł do Newcastle w styczniu bieżącego roku z Freiburga. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu i stał się jedną z czołowych postaci zespołu, zdobywając 13 goli w 14 meczach. W tym sezonie nie zdobył jeszcze żadnej bramki i zmarnował rzut karny, ale uważa, że niedługo zdoła się przełamać.

- Zdobędę pierwszą bramkę już wkrótce, a potem wszystko będzie już normalnie. Strzelanie bramek stało się trudniejsze, ponieważ obrońcy wiedzą już co zrobić i zwracają na mnie większą uwagę. To pozwala strzelać bramki moim kolegom. Najważniejsze są trzy punkty. Jeżeli nie strzelam goli, ale wygrywamy, jestem szczęśliwy - powiedział Cisse.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

rycerz17 | 25.09.2012 19:02

nie tylko na Ciebie Papiss ale i na całe Newcastle wszyscy zwracaja juz wieksza uwage wiec na powtorke z poprzedniego roku raczej nie ma co liczyc...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy