REKLAMA
REKLAMA

Nie ma konfliktu Allegriego z Inzaghim

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  21.09.2012 16:00
Massimiliano Allegri wspólnie z Filippo Inzaghim zdementowali informację o rzekomym konflikcie, który miał powstać dziś rano podczas wizyty trenera AC Milanu na treningu drużyny młodzieżowej.

- Naprawdę nic się nie stało. Nie ma problemu z Pippo. Współpraca pierwszego zespołu z młodzieżówkami jest bardzo dobra. Wszelka wymiana opinii nie zwierała ciężkich słów - powiedział przed kamerami Milan Channel. - Allegri ma rację, trwało to minutę, piłkarze nawet nie zdążyli zauważyć. Kochamy ten klub, dlatego takie sprzeczki są wpisane w naszą pracę. Prasa pisze o rzeczach nieważnych podczas gdy Milan potrzebuje pomocnej dłoni - dodał mistrz świata z 2006 roku.

Allegri jest pod presją po słabym starcie sezonu zarówno w rozgrywkach ligowych jak i w Lidze Mistrzów. - Mam nadzieję długo pozostać w Milanie, ale nie na zawsze. Filippo ma przed sobą wielką karierę na ławce trenerskiej w tym klubie.

- Rzeczywiście mamy na swoim koncie tylko trzy punkty w lidze i nie wygraliśmy w Champions League, ale to nowy zespół i mimo wszystko miał dobre momenty w tych spotkaniach. Sytuacja nie jest dramatyczna - dodał.

Milan zagra w najbliższej kolejce z Udinese.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

dalmare | 21.09.2012 20:19

"...Prasa  pisze  o  rzeczach  nieważnych  podczas  gdy  Milan  potrzebuje pomocnej dłoni - dodał  mistrz  świata  z  2006  roku..."

Jak  zawsze,  trafiasz  w  10-kę  Pippo  Inzaghi.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy