REKLAMA
REKLAMA

Pellegrino: Jeszcze wszystko może się zdarzyć

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: UEFA.com  |  20.09.2012 14:30
Chociaż Valencia przegrała w środowym starciu z Bayernem, to Mauricio Pellegrino jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy. Podkreśla, że kluczowe momenty fazy grupowej dopiero nadejdą.

- Często oddawaliśmy im piłkę, zwłaszcza w pierwszej połowie. Z przodu brakowało wsparcia, nie byliśmy na odpowiednich pozycjach. W drugiej części gry to poprawiliśmy, ale naprawienie błędów w grze przeciwko tak wielkiemu zespołowi jak Bayern, jest bardzo trudne - powiedział Pellegrino.

- Po przerwie graliśmy lepiej i wiem, że możemy się jeszcze poprawić. Kilku ważnych graczy jest kontuzjowanych, ale to nas nie usprawiedliwia. Mieliśmy szansę na wyrównanie przy stanie 1:0, a drugi gol był kluczowy. Zawodnicy pokazali charakter w trudnym meczu przeciwko wielkiej drużynie. Wszystko się jeszcze może zdarzyć, a dzisiejszy wynik pozostawia sprawę otwartą - zakończył szkoleniowiec Valencii.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

iker1madrid | 20.09.2012 15:40

Moim zdaniem Bayern to bardzo niedoceniana drużyna, być może po Realu i Barcy najlepsza w Europie.

Gaizka | 20.09.2012 16:05

Nie zmyślaj Mauricio.
Jaki charakter ? Graliście na 0:0 jak ostatnie dziady ! Tyle że przez głupotę i indywidualne błędy + rykoszet nie udało się zachować czystego konta.
Zadowolony z piłkarzy ? poza Alvesem, Pereirą i może Ricardo reszta albo się błaźniła albo była zupełnie niewidocznagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy