REKLAMA
REKLAMA

Fulham nikogo nie wypożyczy

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  18.09.2012 13:33
Menedżer Fulham Londyn Martin Jol zapewnił, że nie wypożyczy w najbliższym czasie żadnego swojego podopiecznego, mimo że przychodzą zapytania i propozycje z innych klubów.

Na celowniku ekip z Premier League i Championship znaleźli się m.in. Matthew Briggs, Pajtim Kasami i Marcello Trotta, którzy nie mają szans na regularne występy na Craven Cottage. Mimo to Martin Jol chce, by ci piłkarze nadal uczestniczyli w zajęciach z jego zespołem.

- Pojawiły się pewne zapytania z innych klubów, ale ja chcę zatrzymać tych graczy. Trotta zrobił ogromny krok w rozwoju piłkarskim i nie mogę go oddać do innej drużyny. Podobnie sytuacja wygląda z pozostałymi młodymi piłkarzami - stwierdził Jol.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 18.09.2012 22:46

No, ale też szans grania im nie daje, a oni teraz powinni grać, szkoda, że ich nie wypożyczymy do Championship,  Briggsa który wreszcie powinien zagrać porządny cały sezon, na OT było widać u niego braki regularnej gry. Kasamiego też wpuszcza tylko przy pewnym prowadzeniu i to na krótko też dobrze byłoby go wypożyczyć. Trotta to w ogóle w tym sezonie w lidze jeszcze nie grał, też dobrze byłoby go wypożyczyć do Championship.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy