REKLAMA
REKLAMA

Giggs: Musimy wygrywać u siebie

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  17.09.2012 20:00
Ryan Giggs podkreśla, że kluczem do awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów będzie dobra postawa Manchesteru United Na Old Trafford. Walijczyk wspomina także wizytę w Turcji sprzed niespełna 20 lat.

- Na zawsze to zapamiętam. Miałem 19 lat i gdy tylko przyjechaliśmy na lotnisko, były tam te wszystkie banery i tysiące fanów krzyczących na siebie. Rzucano w nas różnymi rzeczami. Przed hotelem kibice śpiewali całą noc, abyśmy nie mogli się wyspać. Dzwonili nawet do pokoju. Byli na stadionie przez wiele godzin, atmosfera wrzała już 90 minut przed meczem. Było mnóstwo uzbrojonej policji. Chciałem tylko wrócić do bezpiecznej szatni tak najszybciej, jak to tylko możliwe - wspomina Giggs.

- Musimy wygrywać nasze mecze na Old Trafford. Zazwyczaj ponad 10 punktów daje awans do kolejnej fazy, co oznacza, że zwycięstwa u siebie dadzą nam awans. Nie udało się to nam w zeszłym roku, ponieważ nie zwyciężaliśmy na Old Trafford tak, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach - zakończył Walijczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lee_Mason | 17.09.2012 23:16

cos czuje ze i w tym sezonie nie wyjda

Adrian2805 | 18.09.2012 08:22

Lee_Mason
No to wytłumacz nam wszystkim dla czego tak czujesz że nie wyjdą z grupy?

Giggs ma racje trzeba wygrać na OT wszystkie mecze wtedy możemy być pewni awansu do kolejnej rundy. United pierwszy i drugi skład ma teraz bardziej wyrównany niż w tamtym sezonie, więc jest więcej możliwości co do składu na LM i PL bo siły trzeba rozłożyć. Jeśli myślisz a większej liczbie trofeów niż tylko o jednym. Jak na razie potrójna korona jest bez właściciele i należy zdobyć po raz kolejnygoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy