REKLAMA
REKLAMA

Hannover nie godzi się z karą dla Husztiego

dodał: KMM  |  źródło: The World Game  |  17.09.2012 15:25
Hannover 96 będzie odwoływał się od czerwonej kartki dla Szabolcsa Husztiego, który w ostatniej minucie gry po strzeleniu zwycięskiego gola z Werderem Brema został ukarany za swoją zbyt ekspresyjną radość.

Węgier zdobył gola na 3:2 w derbowym meczu z Werderem Brema, a następnie zdjął koszulkę i wskoczył na ogrodzenie oddzielające go od fanów Hannoveru. Za oba wykroczenia Huszti zobaczył po żółtej kartce i przez to wyleciał z boiska.

- Po konsultacji z naszymi adwokatami zdecydowaliśmy się złożyć apelację – powiedział dyrektor sportowy H96 Jorg Schmadtke. - Uważamy, że nie wolno karać za dwa incydenty w jednym, a Huszti nie miał szansy dostać ostrzeżenia po jednej żółtej kartce. Celem naszego odwołania jest zniesienie drugiej żółtej kartki tak, by tylko jedna znalazła się w statystykach. - wyjaśnia.

Huszti z powodu karny nie mógłby zagrać w meczu z Hoffenheim.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 17.09.2012 15:45

Rzeczywiście chyba przesadzili. Huszti strzelił przepiękną bramkę. Najlepszą w tej kolejce. Dlatego się tak bardzo cieszył. Trochę dla mnie przesadzili z tym pomysłem, by nie zagrał w meczu z Hoffe. Mam nadzieję żę zrozumieją chłopaka :))goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy