Remis Granady z Deportivo

dodał: Michał Machowski  |  źródło: primeradivision.pl  |  16.09.2012 17:54
Deportivo La Coruna w czwartej kolejce także zdobywa punkty - beniaminek tym razem zremisował na wyjeździe z Granadą 1:1.

Mecz nie obfitował w ogrom sytuacji podbramkowych zwłaszcza przed przerwą o ile uznamy, że ostre dośrodkowanie w pole karne nie jest równoznaczne z okazją, bo takie sprawiło problemy bramkarzowi gości na początku meczu.

Najciekawiej było w ostatnich minutach pierwszej połowy. Tono najpierw uratował swój zespół przed utratą gola do spółki z Mainzem. Obrońca zblokował strzał Pizziego i piłka wylądowała w rękach bramkarza. Ten sam duet sprokurował gola dla Deportivo. Ze złego podania obrońcy do golkipera skorzystał Oliveira. Deportivo schodziło do szatni prowadząc.

Oliveira mógł podwyższyć prowadzenie na początku drugiej części, oddał mocny strzał pod poprzeczkę, ale za słaby na bramkarza. Na dziesięć minut przed końcem po dobrym podaniu Jaime piłkę w siatce umieścił Floro Flores. Włoch jak się później okazało, uratował remis dla Granady.

Nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu gospodarzy, natomiast Deportivo ostatni sezon przepracowało na najwyższych obrotach i wyciągnęło wnioski ze słabego sezonu 2010/2011, a przynajmniej tak to wygląda na początku.

Granada - Deportivo La Coruna 1:1 (0:1)
0:1 Oliveira 41'
1:1 Floro Flores 81'