REKLAMA
REKLAMA

Montella: Fiorentina będzie grała widowiskowo

dodał: KMM  |  źródło: ASInfo  |  15.09.2012 11:05
- Pragnę, aby mój zespół grał atrakcyjny dla kibiców futbol - przyznał szkoleniowiec AC Fiorentiny, Vincenzo Montella w wywiadzie dla "La Repubblica".

 - Do klubu dołączyło kilku zawodników z ciekawym bagażem doświadczeń piłkarskich i kulturowych. Im szybciej moi podopieczni zgrają się ze sobą, tym szybciej cały zespół będzie mógł pokazać, na co go stać - dodał trener. "Viola" wygrała jeden z dwóch meczów Serie A i z trzema punktami zajmuje 11. pozycję w tabeli.

- Praca w Fiorentinie to dla mnie duże wyróżnienie. Poza tym muszę przyznać, że czasem mam ochotę zdjąć garnitur i wbiec na boisko. To jest wizja, którą mam co jakiś czas przed oczami. Potem sobie przypominam, że nie mam już takich płuc i od razu mi przechodzi! - przyznał z uśmiechem zatrudniony w czerwcu trener "Violi". 38-letni Montella zawiesił buty na kołku zaledwie trzy lata temu. Przez większą część kariery występował na pozycji napastnika w barwach AS Romy, dla której w 165 meczach zdobył 55 bramek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

KamilRomanista | 15.09.2012 19:04

Samolocik wyrasta na naprawdę dobrego trenera.Mam nadzieję że kiedyś wróci na ławkę Rzymian,jeśli dostałby ofertę raczej długo by się nie zastanawiał.

Rado - Viola! | 16.09.2012 13:20

@KamilRomanista

Przecież Montella dostał przed sezonem ofertę na prowadzenie Romy - odrzucił ją jednak. Myślę, że widzi jeszcze swoje braki, a wie że w Rzymie czekałaby go duża presja i nie mógłby sobie pozwolić na błędy, jakie może jeszcze popełniać we Florencji.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy