REKLAMA
REKLAMA

Gullit: Prowadzenie Milanu byłoby zaszczytem

dodał: maaarcin  |  źródło: Football Italia  |  14.09.2012 09:58
Ruud Gullit stwierdził, że zaszczytem byłaby dla niego możliwość pracy w roli trenera Milanu. - Jak mógłbym powiedzieć nie? - pyta retorycznie były reprezentant Holandii, który był częścią wielkiego Milanu.

- Gra w zespole Rossonerich to najlepszy okres w mojej karierze - powiedział Gullit. - Zaszczytem byłoby dla mnie, gdybym zasiadł na trenerskiej ławce. Jak można byłoby odmówić tak wielkiemu klubowi? Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, choć teraz zespół jest w dobrych rękach - kontynuował Holender.

- Kiedy wylądował na Linate, przypomniałem sobie wszystkie chwile, gdy wyjeżdżałem z Milanu na mecze Ligi Mistrzów. Minęło 25 lat, a czuję jakby to miało miejsce rok temu - dodał Gullit.

Gullit, który w tym miesiącu skończył 50 lat, występował w Milanie w latach 1987-1993. Razem z zespołem Rossonerich trzykrotnie zdobył mistrzostwo Włoch, trzy razy sięgał po Superpuchar Włoch, dwukrotnie zdobywał Puchar Europy, Superpuchar Europy i Puchar Interkontynentalny.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mess77 | 14.09.2012 10:46

Chciałbym zobaczyć kogoś z wielkiego holenderskiego trio w przyszłości na ławce Milanu. Byłoby ciekawie :-)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy