Hummels: Mieliśmy szczęście

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ESPN  |  12.09.2012 16:22
Niemiecki obrońca Mats Hummels (fot) przyznał po skromnie wygranym meczu eliminacyjnym z Austrią, że jego drużynie sprzyjało na wiedeński Praterze szczęście.

Austria powinna wywalczyć punkt we wczorajszym spotkaniu gdyby na trzy minuty przed końcem Arnautović, grający na co dzień w Bremie, wykorzystał stuprocentową okazję. - Mieliśmy szczęście - odniósł się do tej sytuacji defensor Borussii Dortmund.

Podopieczni Joachima Loewa objęli prowadzenie tuż przed końcem pierwszej odsłony, kiedy gospodarze trochę spuścili z tonu. - Właśnie to charakteryzuje drużyny światowej klasy, ta umiejętność wykorzystania gorszych momentów rywala - przyznał po meczu selekcjoner reprezentacji Turcji, Marcel Koller.

Za swoje pudło po meczu przepraszał Arnautović. - Chciałbym przeprosić rodaków za ten strzał.