REKLAMA
REKLAMA

Lewandowski: Nie wykluczam niczego

dodał: MW  |  źródło: ESPN  |  06.09.2012 10:38
Robert Lewandowski, który udzielił wywiadu niemieckiemu Bildowi, podkreślił, że nie myśli obecnie o transferze do innego klubu. 24-latek nie wykluczył jednak, że wszystko zmieni się po zakończeniu tego sezonu Bundesligi.

- Nie wiem, co będzie po tym sezonie, dlatego nie chcę wykluczać absolutnie niczego. Inne podejście byłoby nieprofesjonalne - podkreślił Lewandowski.

Polak zapytany o to, czy mógłby przenieść się do Bayernu, odparł: - To wielki klub, dlatego gdybym dostał taką ofertę, musiałbym się nad tym zastanowić. To byłoby coś interesującego.

- Dwa lata kontraktu, jakie mam przed sobą, to jednak bardzo długo. Na dzień dzisiejszy nie chcę decydować o tym, czy ta umowa będzie przedłużona czy też nie. Na razie koncentruję się jedynie na grze dla Borussii - zaznaczył.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

kubamistrzu5 | 06.09.2012 17:33

Żebyś tylko chłopie za chwile nie stracił miejsca w pierwszej jedenastce BVB bo w tym sezonie jak na razie niczego nie pokazałeś, więc zamiast *****lenia weź się za robotę. Mimo wszystko trzymam kciukigoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy