REKLAMA
REKLAMA

Szejkowie nie sprzedadzą Malagi

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ESPN  |  05.09.2012 17:42
Wiceprezydent hiszpańskiej Malagi Moayad Shatat przyznał w wywiadzie dla ESPN, że właściciel klubu pochodzący z Kataru nigdy nie myślał o sprzedaży klubu.

Malaga została przejęta przed dwoma laty przez miliardera szejka Abdullaha Al-Thani. Pojawiły się latem informacje o planach sprzedaży klubu na co dowodem miały być odejścia kilku kluczowych zawodników. Wiceprezydent klubu, wspomniany Shatat zdementował te doniesienia. - Nie ma mowy o odejściu z klubu. Rozpoczęliśmy projekt, zainwestowaliśmy duże pieniądze i nie myśli o rezygnacji. Chcemy jak najlepiej dla klubu, będziemy inwestować, ale z głową. Szejkowie cały czas zainteresowani są klubem i nie myślą o jego sprzedaży.

Nowy zarząd został zaprezentowany podczas środowej konferencji prasowej. - Nie musicie się martwić - zapewniał Shatat. - Chcemy jak najlepiej dla klubu i zrobimy wszystko, by nadeszły jeszcze lepsze czasy dla Malagi.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

pilot098 | 05.09.2012 22:51

to jest jakis cyrk qrwa!!!

Qrs | 06.09.2012 17:13

Kpi w żywe oczy. To dlatego kupowali przed rokiem Cazorlę, by sprzedać go teraz za podobne pieniądze? Wymianę Rondona na Saviolę raczej też ciężko nazwać budowaniem drużyny, nie mówiąc już o niewypłacaniu pensji... W ten sposób zamiast czwartej silnej drużyny z Hiszpanii w LM, PD ponownie będzie reprezentował dostarczyciel punktów. Szkoda, że Atletico nie udało się zająć czwartego miejsca, oni mogli by coś namieszać.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy