REKLAMA
REKLAMA

Vieri dostanie odszkodowanie od Interu i Telecomu

dodał: Krzysztof Kuźmicz  |  źródło: Football Italia  |  04.09.2012 10:55
Christian Vieri otrzyma około miliona euro odszkodowania. Piłkarz domagał się kwoty 20-krotnie większej za to, że przedstawiciele Interu Mediolan podczas jego pobytu w tym klubie monitorowali jego rozmowy telefoniczne.

Piłkarz domagał się 20 milionów euro zadośćuczynienia, argumentując że jego kariera nie rozwinęła się tak jak mogła, a wszystko przez stres wywołany świadomością, że jego życie prywatne było monitorowane.

Cała sprawa skończy się najprawdopodobniej dużo niższym odszkodowaniem niż życzyłby sobie tego piłkarz. Spekuluje się, iż otrzyma on zaledwie milion euro, za to że jego prywatne rozmowy w czasie sześcioletniego pobytu w Interze były podsłuchiwane. Kara ma zostać nałożona na klub oraz giganta telekomunikacyjnego – firmę Telecom.  


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

szuli | 04.09.2012 12:14

wyobrażam sobie co by było za larmo, gdyby inter nie dbał o to czy jego zawodnicy są skorumpowani czy nie

jestem w stanie zrozumieć transfer piłkarza, którzy sprzedaje mecze... tudzież 'szczególną niedyspozycję dnia' kiedy klub, który kupuje nie zdaje sobie z tego sprawy (nie wie o takim zachowaniu piłkarza)

widocznie istniało uzasadnione podejrzenie ale kara się należy bo to praktyka wbrew prawu ... z resztą... pół Polski jet na podsłuchu, to też może pójdziemy do sądu?

Italia00 | 04.09.2012 12:32

Vieri, pamiętam jak jego wartosć rosła w ogromnym tempie:) Co okienko transferowe to rok, w rok inny klub, rok w rok więcej za niego płacili. Aż Inter dał za niego 45 milionów! :) Ale kiedy to było;).

anubis2202 | 04.09.2012 16:03

Vieri to był dopiero rasowy napastnik. Niech się schowają obecni napastnicy biegający po europejskich boiskach.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy