REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Będę kibicował Rodgersowi

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  21.08.2012 18:07
Trener Realu Madryt, Jose Mourinho, przyznał na antenie BBC Radio Five Live, że czeka na sukcesy w wykonaniu nowego szkoleniowca Liverpoolu, Brendana Rodgersa. Wcześniej obaj trenerzy współpracowali ze sobą w Chelsea Londyn.

- Brendan, gdy zaczynał pracę w Chelsea, był bardzo młodym człowiekiem. Miał bardzo dużo energii, entuzjazmu i głowę pełną dobrych pomysłów - powiedział Mourinho. Rodgers był trenerem rezerw, a także drużyny młodzieżowej londyńskiego klubu. - Ciągle się uczył, ale nie bał się też wysuwać swoich propozycji - dodał trener Realu Madryt.

Mourinho przyznał również, że bardzo cenił sobie współpracę zarówno z Rodgersem, jak i Stevem Clarkiem, który w tym sezonie objął drużynę West Bromwich Albion. - Wciąż utrzymujemy kontakt. Chcę, żeby Brendan osiągnął sukces w Liverpoolu. Jestem bardzo szczęśliwy, że obaj moi asystenci są teraz pierwszoplanowymi postaciami w Premier League - zakończył Portugalczyk.

Brendan Rodgers i Steve Clarke starli się już w pierwszym meczu nowego sezonu Premier League. Górą była drużyna Clarke'a, która pokonaała Liverpool 3:0.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ryniu_CFC | 21.08.2012 18:34

To był fantastyczny sztab szkoleniowy. Mourinho stworzył niesamowitą ekipę trenerską. W jednym czasie w Chelsea był on, Rodgers, Clarke i Villas-Boas. Wszystko się rozpadło przez zarząd The Blues... Szkoda, żyjemy dalej. Póki co cieszę się z Di Matteo. To Wielki człowiek i wspaniały motywator,

ICE MAN9 | 21.08.2012 20:02

Myślę, że Rodgers odniesie sukces w Liverpoolu, ale potrzeba na to dużo czasu.


Ryniu_CFC
Myślę, że Romek do maja pluł sobie w brodę że wszystko zepsuł, sam pewnie się zastanawiał jak mógł to zrobić.

m7878 | 21.08.2012 20:16

Oby Mourinho miał rację! :)

Żuko | 21.08.2012 22:04

Ryniu_CFC
Oprócz tego, co napisałeś, Robbie to przede wszystkim świetny trener :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy