Levante remisuje z Atletico

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  20.08.2012 00:52
Podziałem punktów zakończył się ostatni mecz inaugurującej kolejki Primera Division. Levante zremisowało z Atletico 1:1.

Pojedynek szóstej i piątej drużyny ubiegłego sezonu zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Levante musi radzić sobie już bez sprzedanego do Wigan Aruny Kone, z kolei w ekipie Los Colchoneros udało się zatrzymać Radamela Falcao. El Tigre nie był jednak wiodącą postacią Atletico w tym meczu.

Gospodarze zaskoczyli przyjezdnych już na początku spotkania. Po rzucie rożnym do piłki dopadł Nabil El Sahar i precyzyjnym uderzeniem zdobył dla swojej drużyny prowadzenie. Atletico wyrównało w 22. minucie, a gol Ardy Turana może z powodzeniem kandydować do miana najpiękniejszej bramki kolejki. Reprezentant Turcji popisał się przecudownym strzałem z dystansu i do końca pierwszej połowy na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Pora spotkania najwyraźniej wpłynęła na poczynania obu jedenastek w drugich 45 minutach. Sytuacji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo, a remis trzeba uznać za wynik absolutnie sprawiedliwy.

Levante UD - Atletico Madryt 1:1 (1:1)
1:0 El Zhar 5'