Oceń piłkarzy Barcelony i Realu Sociedad

dodał: maaarcin  |  źródło: goal.pl  |  19.08.2012 23:19
Zapraszamy do wystawienia not zawodnikom Barcelony i Realu Sociedad za niedzielny pojedynek na Camp Nou, który zakończył się efektownym zwycięstwem 5:1 Dumy Katalonii.

Wystaw noty zawodnikom Barcelony i Realu Sociedad >>
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '} ORDER BY id ASC' at line 3
SELECT id_zawodnik, imie, nazwisko, przydomek, numer, pozycja, zdjecie, m.minuta_in, m.minuta_out FROM baza_zaw_mecze m, db_pilkarze p WHERE m.id_zawodnik=p.id_pilkarz AND id_mecz=24371 AND id_druzyna={id} ORDER BY id ASC

Oceń zawodników: FC Barcelona vs Real Sociedad (5:1)

Skład: FC Barcelona

Skład: Real Sociedad