Oceń piłkarzy Man City i Southampton

dodał: maaarcin  |  źródło: goal.pl  |  19.08.2012 19:05
Zapraszamy do wystawienia not zawodnikom Manchesteru City i Southampton za dzisiejsze spotkanie pierwszej kolejki Premier League. Po emocjonującym meczu mistrzowie Anglii wygrali 3:2.

Wystaw noty zawodnikom Man City i Southampton >>
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '} ORDER BY id ASC' at line 3
SELECT id_zawodnik, imie, nazwisko, przydomek, numer, pozycja, zdjecie, m.minuta_in, m.minuta_out FROM baza_zaw_mecze m, db_pilkarze p WHERE m.id_zawodnik=p.id_pilkarz AND id_mecz=18779 AND id_druzyna={id} ORDER BY id ASC

Oceń zawodników: Manchester City vs Southampton (3:2)

Skład: Manchester City

Skład: Southampton