REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Zawsze o zwycięstwo

dodał: maaarcin  |  źródło: realmadrid.com  |  18.08.2012 23:11
Szkoleniowiec Realu Madryt Jose Mourinho podczas konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Valencią zapowiedział, że celem jego drużyny jest wygranie wszystkich możliwych trofeów. Portugalczyk podkreślił także, że drużyna wykonała ciężką pracę podczas przygotowań do nowego sezonu.

- Nie celujemy w bicie rekordu, chcemy być mistrzami. Taki jest nasz cel. Każdy sezon jest inny, a najważniejsze jest to, aby zawsze mieć ambicje. Jeśli poprzedni sezon był zwycięski, to chcesz powtórzyć. Bycie mistrzami to bycie mistrzami i będziemy dążyć do tego, niezależnie od tego, czy potrzeba będzie więcej lub mniej punktów - powiedział Mourinho.

- Zespół wkroczył na ważny poziom, był najlepszą drużyną w Europie w poprzednim sezonie. Wygrał ligę z niesamowitym wynikiem i świetną jakością gry. W Europie osiągnął półfinał, co oznacza walkę o tytuł do końca. Jesteśmy ludźmi, znamy się dobrze i będziemy starali się utrzymać jakość gry, zespołowego ducha i poziom ambicji. Będziemy grać, aby zawsze wygrywać - kontynuował.

- Mieliśmy dwa tygodnie na przygotowanie zawodników i zespołu do sezonu. Wszyscy ciężko pracowali, aby poprawić sportową kondycję. Staraliśmy się przygotować zespół najlepiej jak to możliwe, aby był gotowy do ważnych spotkań, jak to przeciwko Valencii. Oni mieli więcej czasu od nas, ale nie szukamy wymówek i porównań - mówił Portugalczyk.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ezz Madridistas | 18.08.2012 23:17

Ciekawa wypowiedź w dwóch ostatnich linijkach. Będzie ciężko o zwycięstwo, nie zdziwię się gdy będzie remis ale liczę na wygraną :D

Qnick86 | 19.08.2012 00:05

Końcówka to jakiś bełkot. Jaki Emery? Jak Emery może mieć jutro fatalny start skoro zaczął już dawno... w Spartaku Moskwa.

moumou | 19.08.2012 06:45

Jeśli Mou znał Emerego jeszcze z Barcelony, to będąc tłumaczem jakie mial podstawy do oceny piłkarsko-trenerskich zdolności innych? Co najwyżej mógł ocenić jego akcent.

Bob | 19.08.2012 07:14

moumou
Nie pogrążaj się...

rodriq | 19.08.2012 08:04

"Zespół wkroczył na ważny poziom, był najlepszą drużyną w Europie w poprzednim sezonie."

Najlepszą drużyną w Europie jest Chelsea  co udowodniła w finale Ligi Mistrzów.


pozdrawiamgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy