REKLAMA
REKLAMA

Nocerino: Czułem się bardzo staro

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  16.08.2012 11:40
Antonio Nocerino powiedział, że grając wokół wielu młodych debiutantów, mógł się poczuć jak weteran. Występujący w eksperymentalnym zestawieniu Włosi nie sprostali we wczorajszym sparingu Anglikom, przegrywając 1:2.

Na postawę swojego zespołu nie narzekał selekcjoner Cesare Prandelli, podkreślając na pomeczowej konferencji, że mimo niewielkiego doświadczenia, Azzurri zagrali na solidnym poziomie.

Zadowolony z gry reprezentacji jest także Nocerino, który powiedział: - Podobała mi się nasza gra. Dobrze operowaliśmy piłką i mieliśmy sytuacje strzeleckie. Pierwsze piętnaście minut było dla nas dość trudne, ale powodem mogło być to, że nasi rywale są na innym etapie przygotowań do sezonu.

- Zobaczyłem na boisku wielu młodych i mocnych zawodników. Uważam, że to powód do optymizmu. Nasza reprezentacja ma godnych następców, którzy już niebawem będą stanowić o sile tej reprezentacji. Nie ukrywam, że grając u ich boku czułem się bardzo staro - przyznał z uśmiechem Nocerino.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

qjaf | 16.08.2012 11:45

Poprawcie bledy ortograficzne, bo az zeby bola!

RealistaACM | 16.08.2012 12:41

Heh, jeden z moich ulubionych piłkarzy :) Wczoraj trochę bezbarwny występ Antonio, ale wczoraj grał na trochę eksperymentalnej pozycji.

"Nasza reprezentacja ma godnych następców" - słuszna uwaga Antonio. Prandelli ma powody do zadowolenia. Oprócz wspaniałych piłkarzy Juve, którzy są w wysokiej formie oraz kilku innych zawodników z innych klubów, jak np Balzaretti, Balotelli, czy Cassano, Prandelli ma dodatkowo do dyspozycji wielu młodych, na prawdę świetnych, utalentowanych piłkarzy. Cieszę się, że wśród nich jest także El Shaarawy :)

juventino21 | 17.08.2012 09:48

JESTEŚ STARY :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy