REKLAMA
REKLAMA

Błaszczykowski nadal kapitanem

dodał: MW  |  źródło: goal.pl  |  14.08.2012 18:30
Jak dowiedzieli się polscy dziennikarze, Jakub Błaszczykowski będzie w dalszym ciągu pełnić funkcję kapitana reprezentacji Polski. Decyzję tę ogłosił nowy selekcjoner reprezentacji Polski - Waldemar Fornalik.

W ostatnich dniach zastanawiano się, czy po odejściu Franciszka Smudy wspomniana opaska pozostanie na ramieniu Błaszczykowskiego.

Wątpliwości te zostały rozwiane dzień przed debiutem nowego selekcjonera, którym będzie środowy mecz towarzyski z Estonią w Tallinie. Pewne jest, że Błaszczykowski pojawi się na boisku w wyjściowym składzie.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Joker | 14.08.2012 18:36

No a kto niby inny miałby być kapitanem? Ja tu lepszego kandydata nie widze... Kuba jest właściwie najbardziej doświadczonym nasszym reprezentantem z grubo ponad 50 występami na koncie... Jedynie chyba nad Wasilewskim można byłoby się zastanowić, ale jak słyszałem jego wypowiedź to on mówił, iż Kuba jest świetnym kapitanem i nie ma potrzeby zmian na tej funkcji...

Helter_Skelter | 14.08.2012 19:19

Powiedzmy, że to najlepszy kandydat.Jednak brakuje mu tego "zęba " w grze gdy sytuacja staje się nieciekawa dla "zespołu". Na nikogo nie ryknie, nikogo nie naprostuje, a jedynie staje się jeźdźcem bez głowy uwikłanym w dryblingi i bezsensowne szarpanie samemu do przodu, najczęściej próbując okiwać wszystkich.Oczywiście może w tym momencie mnie złapać za język i powiedzieć, ze właściwie tak powinien robić kapitan, wytknąć, że to wola walki itd.Tyle że nie przypominam sobie by ktoś tego kapitana wspierał w tych rajdach i by ów kapitan miał do kogoś później o to pretensje jak już wyżej napisałem...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy