REKLAMA
REKLAMA

Arnesen nie chce do City

dodał: Mateusz Marchewka  |  źródło: SkySports  |  14.08.2012 18:21
Według angielskich mediów Manchester City poważnie interesuje się Frankiem Arnesenem, dyrektorem sportowym HSV. Duńczyk nie zamierza jednak odchodzić z Hamburga, gdzie czuje się bardzo dobrze.

Od początku poprzedniego sezonu Frank Arnesen jest odpowiedzialny za politykę transferową Hamburger SV, ale w Anglii o nim nie zapomnieli. Duńczyk pracował już na wyspach, a konkretnie w Chelsea Londyn, gdzie również był dyrektorem sportowym. Teraz zainteresowani jego usługami są włodarze Manchesteru City, w którym miałby on zostać szefem scoutingu. Jego syn, Sebastian Arnesen, od miesiąca pracuje już dla „The Citizens”. 55-latek wyklucza jednak zmianę miejsca pracy.

– To tylko plotka, która nie ma powiązania z rzeczywistością. Teraz pracuję w Hamburgu, kontrakt mam ważny jeszcze dwa lata i nic nie zapowiada, aby to uległo zmianie – wyjawił. – W tym momencie poszukuję zawodników, którzy wzmocniliby nasz zespół, nie myślę o niczym innym. Nikt z Manchesteru City się ze mną nie kontaktował, a nawet gdyby tak było, to nie mam zamiaru odchodzić z HSV. Tworzymy tu coś pięknego.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Asgaard | 15.08.2012 17:26

dobrze gadagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy