REKLAMA
REKLAMA

Hajto: Jestem zadowolony ze wszystkich

dodał: maaarcin  |  źródło: jagiellonia.pl/ASInfo  |  12.08.2012 12:23
- Powiedziałem chłopakom, że jeśli chcemy aby inni nas szanowali, to musimy się sami szanować. W takim meczu trzeba nie tylko wybiegać, ale pokazać swoją wyższość czysto piłkarską. Wydaje mi się, że to nam się udało - mówił po wygranym 8:1 meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Sokołem Ostróda.

- Nawet jak był wynik 5:0 to graliśmy wysokim pressingiem i zdobywaliśmy kolejne trafienia. Wielu mi zarzuca, że porównuje naszą mentalność do niemieckiej, ale jeśli jest dzień, gdzie da się strzelić osiem bramek to trzeba za wszelką cenę te osiem bramek zdobyć, a jeśli da się więcej to trzeba więcej. Jeśli taką mentalność będziemy mieli, to wydaje mi się, że coś osiągniemy - powiedział po wysokiej wygranej Jagiellonii w Pucharze Polski, trener Tomasz Hajto.

- Jestem zadowolony ze wszystkim zawodników, ponieważ wybiegali ten mecz. Kolejna przeprawa nas czeka za tydzień, tym razem o punkty. Pod względem fizycznym wszyscy zaprezentowali się z dobrej strony, co cieszy przed ligą, w której już tak łatwo nie będzie - zaznacza trener Jagi.

- Nie ma zdecydowanej jeżeli chodzi o bramkarzu. Skowron i Słowik cały czas walczą. Na razie szansę dostał Skowron i jak będzie sobie radził to będzie bronił. Co tydzień, zarówno Skowron jak i Słowik muszą udowadniać swoją przydatność do zespołu - podkreśla szkoleniowiec Jagiellonii.

- Cieszę się, że Norrambuena zagrał na środku obrony bez żadnych problemów. Bardzo solidny mecz w jego wykonaniu bez choćby najmniejszego kiksa. Tak to ma wyglądać. Musimy być elastyczni, gdyż wypadają nam czasami zawodnicy nie tylko przez kontuzje, ale i kartki. Jednym z kolejnych plusów jest to, że młodzi wchodzą do zespołu i pokazują, że mogą coś jemu dać - kończy Hajto.

(ASInfo/jagiellonia.pl)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Speq77 | 12.08.2012 17:32

Dla mnie w tym roku to właśnie będzie mistrz polski :)!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy