REKLAMA
REKLAMA

The Championship: Cywka w Barnsley

dodał: sobmar  |  źródło: BBC Sport  |  22.02.2020 22:22
Polski pomocnik Tomasz Cywka [fot] przynajmniej do końca obecnego sezonu będzie grał w drugoligowym Barnsley. 24-latek po sześciu miesiącach gry w barwach Reading przeniósł się do ekipy The Tykes, z którą podpisał roczny kontrakt.

Były reprezentant U-21 Polski był jednym z kilkunastu piłkarzy, którzy w ostatnich dniach zasilili szeregi zespołów z The Championship.

Oprócz Cywki oraz Dicksona Etuhu i Benika Afobe, o których pisaliśmy wcześniej, pracodawców zmieniło jedenastu zawodników. 22-letni Sam Vokes przeniósł się z Wolves do Burnley i podpisał trzyletni kontrakt. Middlesbrough pozyskało za nieujawnioną kwotę z Bristol Rovers pomocnika Mustaphę Carayola, z którym podpisało trzyletnią umowę. Transfery sfinalizowali także beniaminkowie. I tak Charlton Athletic na zasadzie wolnego transferu zatrudnił skrzydłowego Glasgow Rangers Salima Kerkara (roczny kontrakt), a Sheffield Wednesday ściągnęło z Reading pomocnika Michaila Antonio (umowa do 2016 roku).

Poza tym James O'Connor zamienił Doncaster Rovers na Derby County (kwota nieujawniona, dwuletni kontrakt), Andrew Crofts przeniósł się z Norwich City do Brighton (kwota nieujawniona, trzyletnia umowa), Heidar Helguson powędrował z Queens Park Rangers do Cardiff City (kwota nieujawniona, roczny kontrakt), a Simon Gillett trafił z Doncaster Rovers do Nottingham Forest (wolny transfer, dwuletnia umowa).

Dziesiąty transfer sfinalizowało za to Leeds United. Pawie zatrudniły obrońcę Leicester City Lee Peltiera, który podpisał z nowym pracodawcą trzyletni kontrakt. Nową umowę z Leeds podpisał z kolei 35-letni pomocnik Michael Brown, który zostanie na Elland Road jeszcze przynajmniej przez rok.

Birmingham City wypożyczyło natomiast na rok pomocnika West Ham United Ravela Morrisona.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy