REKLAMA
REKLAMA

Osvaldo chce zostać w Romie

dodał: KMM  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  30.07.2012 16:28
Pablo Osvaldo liczy na to, że zostanie w Romie. Napastnik chce walczyć o miejsce w składzie rzymskiego klubu, ale także wrócić do reprezentacji Włoch.

- Nie wiem czy pozostanę piłkarzem Giallorossich, ale liczę na to. Jestem tu szczęśliwy, wierzę w ten zespół, a fani mnie kochają. Dlaczego miałbym zmieniać drużynę? - oświadczył 26-latek w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

Dla klubu ze stolicy Włoch dołączył niedawno Mattia Destro, ale Osvaldo nie boi się rywalizacji.

- Dobrze mieć silnych kolegów w drużynie. Rywalizacja o miejsce w składzie to czynnik motywujący. Jeżeli będzie trzeba, to mogę grać również na skrzydle - dodał.

Włoski piłkarz argentyńskiego pochodzenia liczy na powrót do reprezentacji Włoch. Napastnik zdążył zadebiutować u Cesare Prandellego, ale nie znalazł się w kadrze na Euro 2012.

- Byłem bardzo zawiedziony, że przegapiłem ten turniej. Podobał mi się jednak ten zespół. Mógłbym odnaleźć się w taktyce trenera, a gra obok Mario Balotellego to coś fantastycznego. Nie widziałem wielu spotkań na Euro, ale jego występ przeciwko Niemcom był wyjątkowy. Nie możemy również zapominać o Antonio Cassano - stwierdził urodzony w Buenos Aires napastnik Romy.

Osvaldo w zeszłym sezonie wystąpił w 26 ligowych meczach i zdobył 11 goli.

(Tomasz Matuszczak)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

potato | 30.07.2012 19:33

wywiad.rargoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy