REKLAMA
REKLAMA

Klopp: Lewandowski zostaje w Borussii

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  30.07.2012 10:56
- Udało nam się wygrać dzięki bramce Roberta Lewandowskiego. Nigdzie go nie oddamy, zobaczcie, ile dla nas znaczy - oznajmił Jurgen Klopp, trener Borussii Dortmund, która w towarzyskim spotkaniu pokonała Legię w Warszawie 1:0.

Borussia przyleciała w najsilniejszym składzie. Z trójką Polaków - obok Lewandowskiego wystąpili także Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski. Mistrzowie i zdobywcy Pucharu Niemiec zdobyli bramkę już w 4. minucie po fatalnym błędzie Marko Sulera, nowego środkowego obrońcy legionistów.

- Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Uważam, że w tak trudnych warunkach pogodowych obie drużyny zaprezentowały się naprawdę dobrze i dały z siebie wszystko. Legia także miała szanse, których jednak nie zdołała wykorzystać. Wydaje mi się, że mimo wszystko to Borussia była dziś lepsza. Nie najwyższa frekwencja na trybunach była być może spowodowana zainteresowaniem igrzyskami olimpijskimi. Podczas Euro 2012 Polacy pokazali, że są wspaniałymi kibicami - stwierdził trener BVB.

Mistrzowie Niemiec mają już trzech polskich piłkarzy, ale być może będą mieli czterech. Co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat transferu Rafała Wolskiego, który w niedzielę nie mógł zagrać z powodu kontuzji. Menedżerem młodego legionisty jest Cezary Kucharski, także agent Lewandowskiego, więc scenariusz wydaje się prawdopodobny.

- Dzisiejszy mecz nie był żadnym rozliczeniem za transfer Rafała Wolskiego do Borussii. Owszem, w zespole mamy trzech Polaków, ale nie mamy specjalnej strategii dotyczącej sprowadzania graczy zza naszej wschodniej granicy - uciął Klopp.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 30.07.2012 17:17

Cieszę się bardzo że Lewandowski zostaje w Borussi. W Niemczech mu świetnie idzie i ma szanse ciągle grać :))

marsjo0 | 31.07.2012 16:48

https://betforwin7.wordpress.com/   OFERTA: Kupon kombinacyjny kurs ok 20 na dzień jutrzejszy

betforwin7 to :
-skuteczność
-profesjonalizm
-uczciwość

Zapraszamy do skorzystania z jutrzejszego kuponugoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy