REKLAMA
REKLAMA

Giggs niezadowolony z sędziowania

dodał: maaarcin  |  źródło: portsmouth.co.uk  |  28.07.2012 00:30
Ryan Giggs jest zawiedziony remisem 1:1 w pierwszym meczu reprezentacji Wielkiej Brytanii na IO z Senegalem. Dużo winy znajduje u arbitra wczorajszego spotkania. Giggs wraca do wślizgu senegalskiego obrońcy na granicy pola karnego w nogi Bellamy'ego, którego sędzia nie odnotował.

- Wszystko czego chcesz to trochę ochrony ze strony sędziego - stwierdził kapitan Brytyjczyków - To nie tak, że chcesz czerwonej kartki, ale w tym meczu było pare paskudnych starć i przed niedzielą możemy mieć problemy z kilkoma graczami, co jest rozczarowujące, gdy kadra liczy tylko 18 piłkarzy.

- Brakowało konsekwencji. Craig Bellamy dostał żółtą kartkę, gdy walczył o główkę, a potem były okropne wejścia, a Ty nie widzisz nawet żółtej kartki. Nie wiem ile fauli popełnił gracz z numerem 10 (Mane), ale w Premier League prawdopodobnie wyleciałby z boiska trzykrotnie.

- Miło byłoby wygrać ten mecz. Kilka elementów w naszej grze było naprawdę dobrych, ale nad innymi musimy jeszcze popracować.

Wielka Brytania kolejne spotkanie fazy grupowej rozegra w najbliższą niedzielę. Rywalem będzie ekipa Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

(Mateusz Dolniak)
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco