REKLAMA
REKLAMA

Bayern wciąż chce Bendera

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Sky Sports  |  26.07.2012 18:45
Mimo że Lars Bender przedłużył ostatnio umowę z Bayerem Leverkusen, Bayern Monachium nie ma zamiaru rezygnować z pozyskania pomocnika. Karl-Heinz Rummenigge wciąż wierzy w możliwość transferu.

23-letni zawodnik przedłużył ostatnio kontrakt z Bayerem do 2017 roku. Uciął także wszelkie spekulacje na temat transferu i podkreślił, że chce odgrywać ważną rolę w klubie z Leverkusen. Rummenigge powiedział jednak, że zawodnik tak naprawdę chciałby przenieść się do Monachium.

- Jesteśmy świadomi tego, że zawodnik jest zainteresowany przejściem do Monachium. Na razie nie jestem jednak w stanie niczego w tej kwestii przewidzieć. Pozostaje jeszcze pytanie o to, czy jest możliwe, aby kwota transferu zadowoliła oba kluby. W te dni w futbole trzeba zresztą trochę cierpliwości - powiedział Rummenigge.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

magiczny717 | 26.07.2012 20:31

Oby Lars Bender został w Bayerze. W Monachium miałby problem z grą w podstawowym składzie a on jest w takim wieku że musi grać żeby się rozwijać piłkarsko.

kuklokdaw | 27.07.2012 13:02

Patrząc na to okiem kibica Bayernu, muszę stwierdzić, że chyba transfer Bendera będzie dla monachijczyków najlepszym rozwiązaniem. Oglądałem wczoraj mecz Japonii z Hiszpanią i po tym, co pokazał Javi Martinez, to nie chcę go w Bawarii. Zagrał tragicznie (jak większość Hiszpanów). Dużo dziecinnych błędów, niepotrzebnych strat, zarówno w linii pomocy, jak również w obronie, na której zagrał z konieczności. Jak to ma być uniwersalny i niezawodny piłkarz, to ja dziękuję za takie "wzmocnienie"...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy