REKLAMA
REKLAMA

IO: Meksyk z Koreą bez bramek

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Goal.pl  |  26.07.2012 17:20
W najbardziej wyrównanej na igrzyskach grupie B pierwsze spotkanie rozegrali piłkarze z Meksyku i Korei Południowej. Piłkarze obu drużyn nie stworzyli jednak zbyt wielu sytuacji podbramkowych i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Pierwsza połowa spotkania między Meksykiem, a Koreą Południową rozczarowała. Piłkarze obu drużyn skupiali się głównie na walce w środku pola, rzadko zapuszczając się pod bramkę. W końcówce pierwszej połowy kilka sytuacji na zmianę rezultatu mieli Koreańczycy, ale na przerwę oba zespoły schodziły przy rezultacie bezbramkowym.

Druga połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Azji. Osiem minut po wznowieniu gry bliski zdobycia gola był Koo Ja Cheol, ale trafił jedynie w poprzeczkę. Po chwili bardzo mocny strzał jednego z Koreańczyków świetnie obronił natomiast meksykański golkiper.

Obaj szkoleniowcy dokonali kilku roszad w składach swoich zespołów, na boisku pojawił się między innymi Giovanni Dos Santos, lecz obraz gry i wynik nie uległ zmianie. W samej końcówce znakomitą sytuację miał jednak Jimenez, który trafił w słupek. Spotkanie między Meksykiem i Koreą Południową zdecydowanie rozczarowało i mecz zakończył się rezultatem bezbramkowym.

Meksyk - Korea Południowa 0:0


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco