REKLAMA
REKLAMA

Fenerbahce ściągnie Gomisa?

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  24.07.2012 22:03
Działacze Fenerbahce Stambuł są zainteresowani sprawdzeniem 26 – letniego reprezentanta Francji, Bafetimbi Gomisa. Pochodzący z Senegalu napastnik jest czołową postacią Olympique Lyon. Wiele jednak wskazuje, że zawodnik jeszcze tego lata opuści szeregi najbardziej utytułowanego francuskiego zespołu ostatnich lat.

Gomio wyceniany jest na około 12 mln euro i jeśli Fenerbahce chce go mieć u siebie będzie musiało się liczyć z wydaniem takiej kwoty. Zainteresowanie prawonożnym reprezentantem Francji wyraża także Rubin Kazań, a francuskie dzienniki wymieniały także aktualnych mistrzów Włoch, Juventus Turyn.

(Marcin Hejnowicz)OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Zares | 25.07.2012 01:22

Wiele wskazuje? Ale co dokładnie wskazuje na to, że Gomis odejdzie? Bafetimbi wiele razy powtarzał, że nie ma zamiaru nigdzie odchodzić, i chce tworzyć historię klubu. Wspomniał też kiedyś, że chce zostać legendą klubu.

Wypowiedź Aulasa:"Spotkaliśmy się z klubem, który chciał kupić Gomisa. Doszliśmy do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Bafe powiedział jednak “nie” i zakończył dyskusję."goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy