REKLAMA
REKLAMA

Gikiewicz: Czekamy na kibiców!

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaMistrzow.goal.pl  |  24.07.2012 13:06
Rafał Gikiewicz, kiedy tylko otrzymuje szansę na grę, pokazuje, że jest świetnym bramkarzem. We wrocławskim Śląsku jest jednak rezerwowym, bo niekwestionowanym numerem jeden jest Marian Kelemen.

- W niedzielnym meczu z Athletic Bilbao pokazaliśmy trenerowi, że niektórzy są w dobrej dyspozycji i teraz będzie miał ból głowy z zestawieniem jedenastki na mecz z Budućnostią. Uważam, że nie jestem słabszy i udowadniam to na każdym treningu - powiedział w rozmowie z Goal.pl Rafał Gikiewicz.

W spotkaniu Polish Masters bramkarz mistrzów Polski został trafiony kolanem w głowę i do szatni udał się z lodowym okładem. - Myślałem już, że dostałem jak Petr Cech. Już chciałem zamawiać kask, ale mam tylko małego guza. Taki zawód - przyznał z uśmiechem.

- Liczyłem, że Sylwek Patejuk wyrówna w końcówce i będą karne, w których coś bym połapał. To byłaby okazja na transfer na zachód - żartował.

- W środę gramy rewanż z Budućnostią Podgorica. Będzie coś do udowodnienia. Czekamy na kibiców z Czarnogóry, zobaczymy co pokażą na wyjeździe. O swoich fanów się nie obawiamy - zapowiedział "Giki".

Początek środowego starcia we Wrocławiu o 20:45.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

redstar0 | 24.07.2012 18:09

https://adambet1x2.wordpress.com/   Kupon na czwartek już gotowy ! kurs ok 17.Na blogu skan zagranego kuponu ! Skany poprzednich spotkan takze na blogu,zapraszam!Bardzo wysoka skutecznosc typow!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy