REKLAMA
REKLAMA

Anży nie rozmawia ze Sneijderem i Maiconem

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: goal.com  |  22.07.2012 19:55
Anży Machaczkała zaprzeczyła doniesieniom, jakoby prowadziła rozmowy z dwoma zawodnikami Interu Mediolan - Wesleyem Sneijderem oraz Maiconem. Rosjanie wykluczyli możliwość, by holendersko-brazylijski duet trafił nad Morze Kaspijskie.

Latem zeszłego roku Anży ściągnęła z drużyny Nerazzurich Samuela Eto'o i zagwarantowało mu apanaże rzędu 20 milionów euro rocznie, co uczyniło Kameruńczyka najlepiej zarabiającym graczem na świecie. Wielu kibiców oczekiwało, że w tym okienku transferowym zielono-biali dokonają podobnego zakupu.

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na klubowej stronie internetowej klub wykluczył jednak taką możliwość.

- W związku z plotkami rozpowszechnianymi przez wszelkie media, które informowały, iż Anży negocjuje z Wesleyem Sneijderem oraz Maiconem, chcielibyśmy wyjaśnić, że doniesienia te są całkowicie bezpodstawne. Klub nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie pozyskania tych zawodników. Wszystkie prawdziwe zakupy zrealizowane przez klub zostaną ogłoszone w odpowiednim czasie zarówno fanom, jak i mediom.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

RzymianinAS | 22.07.2012 21:20

Dobrze że nie trafią do Rosji.

Ptasznik | 22.07.2012 21:44

Sorry za prywatę, ale myślę, że dla kibiców FCI moja aukcja okaże się interesująca. Mega wypaśny i unikalny t-shirt z wężem i herbem -  http://allegro.pl/show_item.php?ite m=2511046413

wojojuve | 23.07.2012 03:07

Właśnie zakończył się pierwszy mecz Verattiego w barwach PSG przeciwko Chelsea (1:1). Zagrał bardzo ładnie. Dograł kilka fajnych piłek i widać, że potrafi się utrzymać przy piłce. Czasami za mocno się cofa po piłkę, zamiast się wystawić i pozwolić spokojnie dograć obrońcom. Pastore również zagrał dobrym mecz. W mojej opinii najlepiej z PSG.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy