REKLAMA
REKLAMA

Del Piero wciąż nie podjął decyzji

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: goal.com  |  21.07.2012 17:45
Alessandro Del Piero przyznał, że ciągle nie ma pojęcia w jakim klubie będzie występował w nadchodzącym sezonie. Mistrz Świata z 2006 roku jest wolnym zawodnikiem od kilku tygodni, gdy to pożegnał się z nim turyński Juventus.

37-letni napastnik łączony był z przenosinami do Stanów Zjednoczonych, Argentyny lub Azji. W sobotę Włoch przebywał w Japonii, gdzie wystąpił w spotkaniu charytatywnym na rzecz osób dotkniętych zeszłorocznym tsunami, jednak zapytany o możliwość kontynuowania kariery w Kraju Kwitnącej Wiśni, legendarny zawodnik zaprzeczył.

- W dalszym ciągu nie wiem gdzie będę grać w przyszłym sezonie, lecz fakt, że jestem bez klubu, pozwolił mi dzisiaj tutaj być, więc było to chyba przeznaczenie - wyznał Del Piero dziennikarzom. - To będzie poważna decyzja po 19-latach w Juventusie, jednak jestem bardzo spokojny i z moim następnym zespołem zacznę nową wielką przygodę, znowu będę mógł cieszyć się futbolem tak jak dzisiaj.

91-krotny reprezentant Włoch trafił do Juventusu w 1993 roku z Padovy i tego lata opuścił Turyn jako rekordzista Bianconerich pod względem występów oraz zdobytych bramek.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mjollner | 21.07.2012 19:09

Legenda Juve świetny piłkarz, wciąż może grać na wysokim poziomie może nie tyle co kiedyś, ale w każdej chyba  drużynie znalazłby miejsce. A może Milan?:-) nie typ może napastnika którego szukają, ale napastnik im potrzebny. Mimo, że jestem kibicem Romy z uwagą będę śledził losy byłego juventino.

Trynidator | 21.07.2012 21:52

Wspanialy  Alex - na wschod - tam bedzie dobrze - tam jeszcze nauczysz..., na pewno. w zorganizowanej pilce - gdzie tam zachod - gdzie wszystko jest ulozone.

Zawsze jest  trudnej pilkarzom tak oddanym , przywiazanym - nie skaczacym - z calym szacunkiem.

Raul w kontekscie Del Piero - ale to zupelnie inny kaliber - i tego nie trzeba bylo wybierania - tak \"drastycznego\"

Niech sobie odpocznie Aleksio  - tak jak Cannavaro - niech odcina kupony.

Pozdrawiam

KACPERW19 | 01.08.2012 11:22

Ja mam coś czutę, że chyba do juve wróci na kilka spotkań zanim zawiesi buty na kołek. Być może będzie wypożyczony albo coś.... Byłoby fajniegoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy