REKLAMA
REKLAMA

Schweini i Lahm nie lecą do Chin

dodał: KMM  |  źródło: fcbayern.telekom.de  |  20.07.2012 15:26
Bayern Monachium w niedzielę wyleci na zgrupowanie do Chin. W samolocie zabraknie jednak Philippa Lahma i Bastiana Schweinsteigera. Decyzję ogłosił w piątkowy wieczór trener Jupp Heynckes.

Obaj zawodnicy pozostaną na Säbener Strasse, by realizować intensywny program treningowy, mający na celu przywrócenie ich do pełni formy. - Decyzja ta zaczęła mi świtać w głowie już podczas Euro 2012 – przyznał Heynckes. - Obserwowałem występy Schweinsteigera obszernie i dokładnie. Znam Bastiana bardzo dobrze. Z jego ruchów, gestów i ekspresji można się wiele dowiedzieć i na tej podstawie dokonałem wyboru. - wyjaśnił trener.

„Schweini” w poprzednim sezonie dwukrotnie był ciężko kontuzjowany, ale pojechał na Euro 2012, na którym nie zaprezentował się z najlepszej strony. - Miał powracający problem z nerwem – przyznał Heynckes, który dodał także, że zawodnik czuje się dobrze. - Poradziłem mu jeść czekoladowy krem i musli, a także nabrać sił na nadchodzące tygodnie. - powiedział Heynckes.

W niedzielę Schweinsteiger razem z innymi uczestnikami Euro przejdzie badania. Na ich podstawie sztab szkoleniowy przygotuje indywidualny program treningowy. Podobny otrzyma Philipp Lahm. - Od lat gra każdy mecz i zawsze daje z siebie wszystko. Ze sportowego punktu widzenia lepiej dla niego, by zregenerował się i dołączył do drużyny, jak ta powróci z Chin. - ogłosił szkoleniowiec Bayernu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

WerderanerPL | 20.07.2012 17:54

Czekoladowy krem i musli
czyli Nutella z musli?goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy