REKLAMA
REKLAMA

Rekord transferowy w Brazylii?

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  16.07.2012 17:39
Internacional spodziewa się rekordu transferowego jeżeli Oscar rzeczywiście odejdzie tego lata z klubu z Porto Alegre. 20-letnim pomocnikiem od dłuższego czasu interesują się kluby z Londynu.

Właściciel brazylijskiego klubu przyznał, że Oscar może być przedmiotem rekordu transferowego w Brazylii, a pobić może go Roman Abramowicz. - Oscar może być największym transferem w Brazylii w całej historii. I Chelsea nie jest daleko od pobicia tego rekordu.

- Przed rokiem otrzymaliśmy dwie propozycje za Leandro Damiao. Zatrzymaliśmy go bo jest bardzo ważny, jest najlepszym strzelcem zespołu w Copa Libertadores i pełni rolę "dziewiątki" w reprezentacji.

- Sytuacja Oscara jest bardzo podobna. Jeżeli otrzymamy za niego oferty jakiej oczekujemy, będziemy negocjować. Suma jakiej oczekujemy jest największą w historii całego Internacionale.

O utalentowanego gracza Internacionalu stara się oprócz Chelsea także Tottenham.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Black_Jack | 16.07.2012 22:25

a negocjujcie sobie - nie róbmy z TOTT - Pogoni Szczecin z przed kilku dobrych lat ... każdy wie jak to się skończyło ... jest Sandro, myślę, jeszcze jeden Brazylijczyk to max na co możemy sobie pozwolić - jak CFC go weźmie to my zapuścimy sidła na Damiao

kubbak92 | 16.07.2012 22:38

Dobra kupimy Oscar\'a jednak gdzie go ustawimy ? Przyznam fajny zawodnik, ciekawy tylko to jest ofensywny pomocnik więc gdzie go niby ustawimy ? No Florent  prawdopodobnie odejdzie jednak jeszcze mamy Piazon\'a. Naprawdę ustawienie zespołu nie będzie łatwe. Z Chelsea powoli robi się drużyna z mnóstwem młodych zawodników... Wręcz bardzo młodych zawodników. Zobaczymy jak to się skończy...  Odmładzanie składu idzie pełną parą.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy