REKLAMA
REKLAMA

Coloccini: Te same cele

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SkySports  |  16.07.2012 09:01
Kapitan Newcastle Fabricio Coloccini twierdzi, iż jego zespół nie jest "objawieniem jednego sezonu" i zamierza walczyć o awans do europejskiej Ligi Mistrzów również w nadchodzącej kampanii.

Sroki były jedną z największych niespodzianek minionego sezonu. Do końca bowiem drużyna Alana Pardew biła się o małe mistrzostwo Anglii, jak nazywana jest czwarta pozycja w tabeli. Argentyńczyk wierzy, że tym razem nie będzie inaczej.

- Nie interesuje mnie co sądzą krytycy - nie jesteśmy objawieniem jednego sezonu - powiedział obrońca The Sun - Akceptuję, że Premier League staje się coraz to trudniejsza, a poziom rywalizacji o najwyższe miejsca w tabeli regularnie się zwiększa. Ale jesteśmy pewni, że sukcesy jeszcze przed nami. Newcastle jest jednym z największych klubów w Anglii, a zatem powinniśmy bić się o najwyższe cele.

Coloccini głównego autora sukcesu upatruje w menedżerze. - On jest fantastycznym trenerem. Od pierwszego dnia ostatniego sezonu wpajał nam zaufanie i wiarę. Nie było w tym, że skończyliśmy tak wysoko w tabeli, żadnego szczęścia czy przypadku. Rozczarowaniem jest, iż nie udało się finiszować wyżej.

(Mateusz Dolniak)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Arci_17_Nani_ | 16.07.2012 11:12

Ambitne plany ale mało realne ale jak spadac to wysokiego konia:)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy