REKLAMA
REKLAMA

Maiga wkrótce na Upton Park?

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Sky Sports  |  13.07.2012 18:02
West Ham poinformował ESPN o negocjacjach z Sochaux w sprawie pozyskania Modibo Maigi. Być może jeszcze w tym tygodniu beniaminek sfinalizuje transfer 24-letniego Malijczyka.

Dwa nazwiska przewijają się wokół londyńskiego klubu w ostatnich dniach. Oprócz wspomnianego napastnika grającego ostatnio we Francji, mówi się również o wypożyczeniu Andy Carrolla. Wiele będzie zależało od tego, czy Liverpool znajdzie następcę dla reprezentanta Anglii na najbliższy sezon, a takowym może być Fabio Borini.

West Ham nie zamierza czekać na decyzję The Reds. Propozycja w wysokości siedmiu milionów euro prawdopdobnie zostanie zaakceptowana przez Sochaux, wówczas do pełnej finalizacji będzie potrzebne porozumienie zawodnika w sprawie indywidualnych warunków umowy.

Malijczyk strzelił w ostatnim sezonie dziewięć bramek w 23 występach w Sochaux.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

LaMadridistka | 13.07.2012 19:19

Niech West Ham się zbroi, najbardziej angielskiemu i charakternemu zespołowi  Premier League należy się miejsce... no może w tym sezonie wyższe niż 15, coś koło 14, 13. Fajnie gdyby The Hammers kiedyś uwolnili się z roli ligowego słabiaka/średniaka. Do boju Młoty! We forever blowing bubbles!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy