REKLAMA
REKLAMA

Raul: Poszukam tutaj nowych wyzwań

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Marca  |  13.07.2012 17:18
Raul Gonzalez (fot) w udzielonym dla oficjalnej strony Al Sadd wywiadzie mówił nie tylko o kulisach odejścia z Realu Madryt przed czterema laty, ale również o sukcesach reprezentacji Hiszpanii i powodach dlaczego wybrał wyjazd do Kataru.

- Na rok przed końcem kontraktu z Realem zdecydowałem spróbować czegoś nowego. Podobnie jest z Schalke. Poszukam nowych wyzwań z Al Sadd - oświadczyła żywa legenda Los Merengues.

Mimo wielkiego doświadczenia i wielu osiągnięć nie uważa się za legendę. - Pracuję cięzko na treningach, w trakcie meczów pracuję dla zespołu. Presja jest bardzo pozytywna. Sportowiec musi radzić sobie z presją przez całe swoje życie w którym dąży do celów.

Zapytany o sukces reprezentacji Hiszpanii odpowiedział: - Mogłem pojechać na turniej, ale ostatecznie wszystko potoczyło się inaczej. Teraz spędzam więcej czasu z rodziną i jestem dumny z gry moich rodaków, którzy udowodnili swoją dominację na światowych boiskach.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

amanda | 13.07.2012 17:24

i tak twierdze ze sie nie dogadal z klubem .

Bob | 13.07.2012 17:38

Znowu ten sam news?

LaMadridistka | 13.07.2012 17:54

To już było.

mack | 14.07.2012 11:57

Trochę to zmieniło moje spojrzenie na to. Uwielbiam tego piłkarza, mój idol z dzieciństwa. Można powiedzieć, że jestem jego prawdziwym i wiernym fanem, ale za czasów Realu. Tzn. boli mnie ciągle jak strzelał bramki dla Schalke, boli mnie do tej pory, że odszedł. Jest żywą legendą i pozostanie ją już do końca. Wróci zapewne do Madrytu i będzie dalej jako trener czy inna osoba funkcyjna pracować z Realem.

Nie mniej coś musiało być na rzeczy. Raul to geniusz i na pewno przydałby się w zespole. Czy Mourinho go nie widział w swoich planach? Wydaje mi się, że aż takiej władzy nie ma, aby tak od sobie odstawiać legendę. Poza tym taki Materazzi w Interze czy Zanetti jakoś zostali, a widać jak ich szanował. Ale też dziwne, że Mourinho nie powiedział stanowczo, że Raul ma zostać i tyle. Pewnie żałują, jak zobaczyli, że w tym Schalke Raul wciąż gra na najwyzyszym poziomie.

Druga sprawa to reprezentacja. Wydawało się, że Del Bosque powoła swojego podopiecznego, piłkarza, dzięki któremu ten trener się wybił.. Nie stało się to jednak w RPA, a także na tym EURO. Szkoda, bo Raul pasowałby do tej drużyny, a z pewnością nie zaniżałby poziomu. Tak więc jego kariera nie jest tak idealna, jak mogla być..
Uff się rozpisałem :)

Barca_Lukasz | 14.07.2012 13:47

Szacunek za osiągnięcia Piłkarskie.Do dziś bije brawo jak Raul pakuje piłke do siaty.Wielki gracz i tyle.Pozdrawiam:)

baherta9sd | 14.07.2012 14:54

http://polishinformation24.blogspot .com/   Juz dzisiaj spotkanie HT/FT kurs ok 25-30 ! screeny poprzednich spotkan na blogu ! poki co 100% skutecznosci !

Vicente1973 | 15.07.2012 01:02

\"Poszukam tutaj NOWYCH WYZWAŃ\"... A jakież to inne, niz finansowe, wyzwania mozna znaleźć u arabów??? Powiedziałby otwarcie, że na koniec kariery chodzi wyłącznie o cash i nie dopisywał teorii. Ale lubię gościa.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy