REKLAMA
REKLAMA

Lambert o Bencie i znaczeniu przedsezonowych gier

dodał: maaarcin  |  źródło: SkySports  |  10.07.2012 23:21
Nowy menedżer Aston Villi zaplanował dla swoich graczy ciężki okres przygotowawczy. Ogromne nadzieje natomiast pokłada w Darrenie Bencie, który ma być motorem napędowym zespołu.

- Szczerze mówiąc, wyniki przedsezonowych gier nigdy nie miały dla mnie większego znaczenia - powiedział szkot - Przyjemnie jest wygrywać, pamiętam jednak jak wygraliśmy wszystkie sparingi, a wraz ze startem sezonu wszystko się odwróciło. Miałem też odwrotną sytuację, nie wygraliśmy żadnego meczu towarzyskiego, a sezon zaczęliśmy wysoko.

- Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, by dobrze przygotować zespół fizycznie, wpoić im sposób na grę, a także dodać pewności siebie.

Lambert nie może się nachwalić swojego napastnika, Darrena Benta. Nie ukrywa, że bardzo liczy na jego formę w nadchodzącym sezonie.

- Darren będzie wielki. On jest superstrzelcem. Każdy zespół takich potrzebuje. Nie możesz strzelania bramek opierać na jednej osobie, jego wpływ na zespół jest jednak ogromny, tak jak jego dotychczasowe osiągnięcia w piłkarskiej karierze.

Bent dołączył do Villi z Sunderlandu za 24 miliony funtów. W 63 występach, zdobył dla Czarnych Kotów 36 bramek.

(Mateusz Dolniak)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

AstonFan | 11.07.2012 17:54

Lambert wie co robi jeśli chodzi o drużynę. A jeśli chodzi o Benta to ma rację bo Bent jest dobrym napastnikiem i taki jest nam teraz potrzebny.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy