REKLAMA
REKLAMA

Bayer nie pozbędzie się młodej gwiazdy

dodał: maaarcin  |  źródło: Bild  |  10.07.2012 13:58
Bayer Leverkusen niedawno odrzucił opiewającą na ponad 20 mln euro ofertę za Andre Schurrle, którą złożyła Chelsea. Trener „Aptekarzy” stwierdził, że jego zespół chce osiągnąć wysokie cele, dlatego nie sprzeda jednego ze swoich najlepszych graczy.

– Fakt, że Schurrle pozostaje z nami jest pozytywnym sygnałem wszystkich. Mamy wielkie cele i chcemy je osiągnąć z nim.

Dyrektor sportowy Bayeru – Rudi Voeller uważa, że taka oferta powinna być dla 21-letniego zawodnika zachętą do ciężkiej pracy, a także stwierdził, że Schurrle nie pokazuje pełni swoich możliwości.

– Taka oferta musi byś zachętą dla niego, aby prezentować się jeszcze lepiej. Gdy przyszedł do nas z Moguncji kosztował nas 10 mln euro. Teraz jest dwa razy droższy. Byłby to dobry interes, ale chcemy zatrzymać go na dłużej. Andre ma czteroletni kontrakt. Cieszymy się, że jest z nami. Jego potencjał rozwojowy jest wciąż duży.

(Bartosz Roliński)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

bundes | 10.07.2012 14:25

Nonono odrzucić taką ofertę to już coś!!!

Bayer1904 | 10.07.2012 14:42

Dobra decyzja żeby nie sprzedawać . Myśle że za rok , dwa jego wartość rynkowa nie spadnie i będą z niego pieniądze,,,,


– Taka oferta musi byś zachętą dla niego, aby prezentować się jeszcze lepiej

Mądre słowa...

KrwawyAhmed | 10.07.2012 14:57

Z całym szacunkiem dla kibiców Bayeru ale co on może takiego osiągnąć w tym klubie? mistrzostwo Niemiec? dojście do ćwierćfinału LM czy może finał Ligi Europy.. no w porządku są to jakieś cele ale jak dla mnie takie zabiegi to trochę podbijanie ceny, jeżeli będzie rozwijał sie w takim tempie jak dotychczas to prędzej czy później opuści Bayer.

W Chelsea natomiast coroczna walka o mistrzostwo Anglii i realna walka o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Szkoda bo widziałbym go w skłądzie TheBlues ale chyba przyjdzie na to poczekać. Inna sprawa, że niemcy nie tak chętnie opuszczają swoją ligę.

Bayer1904 | 10.07.2012 15:02

Tylko znając życie w Chelsea mógłby nie grać w 11

Robben10 | 10.07.2012 21:48

Eh .. a moim zdaniem Bardzo dobrze zrobił ... Widać ze ma zapał do gry i nie interesuje go kasa ;] jeden z niewielu. co do Chelsea ... daje sb rękę uciąć ze by miał pewną 11 ... jeszcze rok max 2 i w Pierwszej 11 Niemiec Bd grał za Poldiego ;]

A_Merkel | 11.07.2012 15:17

Zgadzam się z tym że słuszną decyzję podjął. Jest bardzo wartościowym zawodnikiem Bayeru. Przynajmniej w Leverkusen ma zapewnione miejsce w składzie :))goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy