REKLAMA
REKLAMA

Kapitan BVB: Bayern wciąż numerem jeden

dodał: KMM  |  źródło: Kicker  |  09.07.2012 14:23
Sebastian Kehl mimo dwóch z rzędu tytułów mistrza Niemiec twierdzi, że to nie jego Borussia Dortmund, a Bayern Monachium jest klubem numer jeden w Niemczech. BVB wciąż odgrywa według niego drugie skrzypce.

- Faktem pozostaje, że Bawarczycy są numerem jeden w Niemczech – powiedział 32-letni pomocnik na łamach Kickera. - Jednakże gonimy ich wielkimi krokami pod względem sportowym i finansowym. W poprzednich latach dominowaliśmy na boisku, niemniej jednak realistycznym celem dla nas na ten rok jest kolejny raz awansować do Champions League. - uważa Kehl.

Dalej kapitan Borussii dzielił się swoim zdaniem na temat transferów. - Będzie nam brakowało Shijniego [Kagawy], ale pozyskaliśmy ogromny talent w postaci Marco Reusa. Mamy wielki potencjał w ataku i możemy zastąpić Shinjiego. - uważa.

Na koniec Kehl przyznał, że chciałby pozostać w klubie tak długo, jak tylko to możliwe. - Trener dał mi pewność siebie, a ja odpowiednio mu za to odpłaciłem. Widzę dla siebie rolę w drużynie, o ile jestem zdrowy. Chcę pozostać na dlugo. - stwierdził.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 09.07.2012 17:47

Moim zdaniem oba zespoły są równie dobre. Zarówno BVB jak i Bayern mają wielkie szanse na odniesienie wielkich sukcesów w tym sezonie, chociaż w przypadku Borussi było by to niesamowite wygrać ligę 3 raz z rzędu :))

Adrian2805 | 11.07.2012 13:05

Sebastian Kehl taką wypowiedzią przypomina mi wypowiedz Manciniego z tamtego sezonu \"Co z tego że jesteśmy na pierwszym miejscu skoro United i tak jest faworytem\" coś na po dobę. Czyż by już chciał wywrzeć presje na rywalu? chyba o to mu chodziło.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy