REKLAMA
REKLAMA

Forster na stałe w Celtiku

dodał: KMM  |  źródło: fifa.com  |  05.07.2012 14:11
Bramkarz Fraser Forster podpisał czteroletni kontrakt z mistrzem Szkocji Celtikiem Glasgow. Golkiper dwa ostatnie sezony spędził na Celtic Park w ramach wypożyczenia z Newcastle, ale teraz posiadaczem jego karty jest wyłącznie szkocki klub.

- Cieszymy się, że Fraser związał swoją przyszłość z klubem i wierzymy, że będzie silnym punktem zespołu – powiedział na oficjalnej stronie menedżer Neil Lennon. - To daje nam ciągłość, na której nam bardzo zależy. Fraser jest też bramkarzem najwyższej klasy. - dodał szkoleniowiec.

- To wielki klub i czuję, że zrobiłem krok naprzód w mojej karierze – powiedział z kolei Forster. - Chcę wygrywać jako drużyna i poprawiać się jako bramkarz. Myślę, że będę w stanie spełnić to w Celtiku. Będę też miał możliwość zaprezentowania się w Champions League, jeśli przejdziemy kwalifikacje. Bardzo podobał mi się czas spędzony w Europie w zeszłym sezonie i czekam na powtórzenie tego. - kontynuował bramkarz.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

polishbhoys.xaa | 14.07.2012 14:09

http://www.youtube.com/watch?v=cwt_ FVu9r_I&feature=player_embeddedgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy