REKLAMA
REKLAMA

Madryt powitał mistrzów

dodał: MW  |  źródło: UEFA  |  03.07.2012 10:43
Tysiące kibiców pojawiło się w poniedziałek na ulicach Madrytu, by powitać najlepszą reprezentację Starego Kontynentu. Hiszpanie, którzy wylądowali w stolicy kraju o 16:00, przejechali odkrytym autobusem, a następnie wyszli na scenę, gdzie podziękowano im za zdobyte trofeum.

Tuż po przylocie do Madrytu piłkarze La Furia Roja udali się na audiencję u króla Hiszpanii - Juana Carlosa. - Ciężko powiedzieć coś do osób, które są potrójnymi mistrzami. Daliście nam wszystkim wiele radości - odparła głowa państwa.

Główną postacią późniejszej fety na scenie był niespodziewanie trzeci bramkarz reprezentacji - Pepe Reina. Zawodnik Liverpoolu wziął do ręki mikrofon i zapraszał do siebie poszczególnych zawodników. Największe owacje zebrali Sergio Ramos, Andres Iniesta oraz Iker Casillas.

- To wielki honor i przywilej, że mogę być kapitanem tej reprezentacji - wyznał bramkarz Realu Madryt. - Zdobyliśmy to mistrzostwo dla was, kibiców - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

cfc08 | 03.07.2012 12:35

A skąd redakcje wie , ze trzecim, a nie drugim? :)
Żadne zaskoczenie, bo Reina od zawsze jest od fet. Najbardziej rozrywkowy pilkarz w Hiszpanii :P

Ricardo Roomest | 03.07.2012 12:41

Ach.. to piękne, że raz na dwa lata piłkarze Realu Madryt i Barcelony jednoczą siły, by pokonać resztę świata.... Teskt z Bestów, ale prawdziwy jak najbardziej :D

Cieszą słowa Ikera i to jak pod koniec meczu powiedział dziennikarzowi czy tam komuś nie wiadomo na video dokładnie kto to był, że wielki szacunek dla włochów.. El Capitano !goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy