REKLAMA
REKLAMA

Hodgson cieszy się ze wsparcia fanów

dodał: KMM  |  źródło: Sky Sports  |  02.07.2012 14:35
Roy Hodgson przejął reprezentację Anglii w niezbyt dogodnym momencie i mimo to niewiele zabrakło, by znalazł się w półfinale Mistrzostw Europy. Nowy selekcjoner nie chce zmieniać stylu angielskiej drużyny, co odpowiada kibicom.

Anglicy pod wodzą Hodgsona wyszli z pierwszego miejsca w grupie, ale w ćwierćfinale odpadli po rzutach karnych z Włochami. - Jechaliśmy na turniej zaniepokojeni, że fani nie liczą na sukces. Jednak ogromnym pozytywem było zobaczyć, jak dobrze nastawieni byli ludzie – powiedział po turnieju Hodgson. - Stale biliśmy rekordy oglądalności, najpierw 18 milionów, potem 19, a teraz 23 miliony. Mieli niestety złamane serca, ale to miłe, gdy się wie, że oni się interesują. Nie możemy zagwarantować, że spełnimy ich marzenia. Wszystko co możemy, to spróbować. - zapewnił selekcjoner.

Były trener Fulham, czy Liverpoolu przejął reprezentację sześć tygodni przed startem Euro 2012. Teraz zapewnia, że nie zmieni stylu gry kadry przed Mistrzostwami Świata w 2014 roku. - Musimy podtrzymać ten stopień pragmatyzmu, który zawsze był w angielskim futbolu. Musimy także zachować ducha walki i zawziętość, która jest jakością angielskiej piłki nożnej. Nie możemy odrzucić tych elementów tylko dlatego, że ktoś twierdzi, że oddaliśmy mniej strzałów niż rywale. - wyjaśniał trener.

- Chcę widzieć progres. Chcę, żebyśmy grali lepiej niż przeciwko Włochom. Sądzę, że było kilka dobrych momentów w poprzednich meczach. Ale to dla mnie dopiero początek, nowy start. - zwieńczył Hodgson.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ICE MAN9 | 02.07.2012 15:27

Słusznie niema co zmieniać tego co jest dobre, tą drogą Anglia może zajść daleko, Roy dopiero zaczął swoją pracę, więc powinno być już tylko lepiej.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy